www.whatsyourhours.com - WhatsYourHours.com

Beinitas

HEALTH & BEAUTY 
Klaipėdos apskritis

See Phone Number
MAKE A CONNECTION Beinitas is accepting messages: Send Message
pedikiuro kede

Enter Contact Information Below

How did you hear about us?
Other
Listing Represents
Company
First Name
Lukas
Last Name
Pavlis
Company Name
Beinitas
Your Position
Business Owner
Best Describes You
HEALTH & BEAUTY 
Phone Number
+37067066344
Emails Sent To

Where Are You Located?

State
Klaipėdos apskritis
Country
Lithuania

Enter Website Links

About Beinitas


Beinitas siūlo platų pedikiūro kėdės patenkinti jūsų poreikius ir jūsų biudžetą. Mūsų pasirinkimas apima vamzdžių mažiau pedikiūro kėdės, vandentiekio nemokamai pedikiūro kėdės, ir nešiojamų pedikiūro kurortai. Ne tik mes siūlome platų aukštos kokybės kėdės, bet jie taip pat siūlomi prieinamomis kainomis.

Naudojant bevamzdžių ir vandentiekio nemokamai pedikiūro kėdės jūsų SPA yra naudinga dėl daugelio priežasčių. Beinitas mažiau pedikiūro kėdės naudoja pažangiausius reaktyvinių variklių technologiją, kuri daro juos labai patikimas ir sanitarinis. Vandentiekio nemokamai pedikiūro kurortai yra puikus, nes jie yra labai lengva įdiegti ir prižiūrėti. Be to, kadangi šios kėdės nereikalauja vandentiekio, jie gali būti dedami bet kurioje jūsų salone ar SPA centre. Laisvė judėti šių pedikiūro stočių leis jums padaryti savo salonas erdvėje labiausiai. Peržiūrėkite mūsų patarimus, kaip sutaupyti vietos mažuose salonuose ir sužinoti, kodėl jūsų salonui reikia pedikiūro kėdžių!

Beinitas SPA pedikiūro kėdė turi keletą svarbių privalumų SPA savininkams, kad tai vienas iš mūsų geriausiai parduodamų pedikiūro kėdės. "Beinitas" pedikiuro kėdėje yra dviejų funkcijų purškimo žarna, kuri taip pat gali padvigubėti kaip snapelis, kad būtų galima teisingai lanksčiai užpildyti pedikiūro baseinus. Nuožulnios kėdės priekyje galima lengvai pasiekti klientą, bet taip pat apsaugo techniko nugarą nuo padermės. Nuotolinio valdymo masažo funkcija siūlo kulinalė, bakstelėkite ir roll funkcijas ir gali būti koreguojama pagal kliento stiprumo pageidavimus. Dalis aukštos klasės linija kėdės, Beinitas pedikiūras SPA kėdė yra gražus pasirinkimas ir gera investicija. Kaip ir visi Banginių SPA kėdės, tai vienas yra inžinerijos maksimalų erdvės efektyvumą ir garantuoja, kad atlaikyti sunkiausia naudoti. Gražus imituoti odos danga, nekilnojamojo medienos ginklų ir chaki, kapučino ar šokolado spalvų pasirinkimas, kad Beinitas daugiamečių mėgstamiausia.

Pristatome "Beinitas" naują modernų pedikiūro SPA centrą; Beinitas  SPA pedikiūro kėdė. Atsipalaiduokite šiame aptakus naujas plonas pagrindas su apšviesta led šviesos, kuri apkabina šio įrenginio kontūrus. Mūsų universalus klasikinis pakoja vėl naudojamas patogiam specialisto ir kliento patirčiai. Beinitas  pedikiūro kėdė siūlo "Beinitas " firminį rankų darbo stiklinį dubenį, kuris yra ryškių spalvų asortimente, patvarus akrilo pagrindas, aukštos kokybės masažinė kėdė ir IDJet technologija. SPA centre "Beinitas.lt " atliekamos modernios shiatsu ritininės masažo sistemos. Ritininė nugaros sistema veikia taikant spaudimą visoms detalėmis, taip pat suteikiant keletą skirtingų funkcijų: suspaudimo, kančių, mušamųjų ir valcavimo. Visos šios funkcijos gali būti valdomos rankiniu nuotolinio valdymo pultu, kuris leidžia jūsų klientui pritaikyti savo patirtį.

"Beinitas" yra stilingas nerūdijančio plieno pedikiūro SPA centras, kuriame yra gražus stiklinis plautuvės dubuo. Įspūdį savo klientams su šiuo aštriu ir moderniu pedikiūro SPA. Prabangus Beinitas yra atsparus acetonui ir apima apsauginę gelio dangą, kuri apsaugo SPA ir plauna nuo rūdžių ir korozijos. Beinitas funkcijos nerūdijančio plieno rėmo, stiklo pluošto pagrindo ir kojų atramos, poliruoto chromuota įranga, nerūdijančio plieno dušo žarna, su LED spalvų terapija šviesos, NEMOKAMAI atitikimo pedikiūro išmatose. Be to, yra pasirenkami drenažo siurbliai, kuriuos galima įrengti spa centre. "Beinitas" taip pat yra aukščiausios kokybės masažinė kėdė. BEINITAS yra moderni pedikiūro masažinė kėdė, kuri padidina komfortą ir pagerina atsipalaidavimą. Plius skirtumas yra unikalus kėdės LIFT inžinerija. Skirtingai nuo daugelio masažo kėdės, BEINITAS P200 gali pakelti 6 colių nuo savo pagrindo teikti papildomą kojų kambarį aukščio klientams; Labai patogus bruožas užimtas salonai, kurie nori pasiūlyti maksimalų komfortą savo klientams. "BEINITAS Massage" yra minkšta, dėmėms atspari oda. Kiekviename BEINITAS yra įrengtas pažangus masažo mechanizmas, kuris apima automatines ir rankines programas, skirtas nuotykiams, mušamiesiems ir riedėjimo masažams. Dėl papildomo komforto BEINITAS atlošas nuo 90 iki 130 laipsnių ir juda pirmyn / pirmyn iki 20 centimetru. Patogumui, šis prabangus masažinė kėdė apima įterptųjų kontrolės, piniginės pakabos, puodelių laikikliai, ir nugaros saugojimo kišenėje. BEINITAS taip pat prideda lietimo modernią funkciją. Įkelkite mėgstamas dainas ir leiskite klientams mėgautis geriausiais grojaraščiais. Dar daugiau, BEINITAS P200 priešinasi cheminių medžiagų ir acetono suteikti kėdė stalė ilgesnį gyvenimą.

Write About You And Your Company

Beinitas Specialty