Fauna

PET SUPPLIES & CARE 
Tirana, Tirana County, 1001

Show Phone Number
MAKE A CONNECTION Fauna is accepting messages: Send Message
Get Directions View On Larger Map

Contact Information

 • Company
 • Fauna
 • Online Social Profiles
 • Phone Number
 • 0692574075
 • Location
 • Pallati me Shigjeta
  Tirana, Tirana County 1001
  Albania

Company Details

About Fauna

Fauna.al nuk eshte thjesht nje dyqan kafshesh. Ne jemi staf qe i duam kafshet, i rrisim dhe kujdesemi per to. Jemi si ju. Kur blini tek ne, online apo fizikisht ne dyqan, mund ta kuptoni qe sdo shesim dicka qe smund tja jepnim kafsheve tona. Ushqimi qe mbajme per kanarinat, eshte eskluziviteti i jone i ardhur nga Italia nga kompanite: COMPROSEMEL'IT dhe PINETA

Contact Fauna


Pallati me Shigjeta
Tirana, Tirana County 1001

View On Larger Map